jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۶۲۰۳   ۰۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۳:۰۷

شب گذشته اظهار نظری از پندار توفیقی از اعضای مدیریتی باشگاه استقلال در سایت رسمی این باشگاه منعکس شد. پندار توفیقی در واکنش به اظهارات طارمی در برنامه نود خواستار برخورد قانونی با باشگاه پرسپولیس شده بود.

عقب نشینی عجیب باشگاه استقلال ؛ همه چیز حذف شد!

به گزارش جام جم آنلاین ، این اظهارات توفیقی با انتقادات زیادی روبرو شد. باشگاه پرسپولیس نیز به این موضوع واکنش نشان داد پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مصاحبه ای در اینباره انجام داد.

اکنون اگر به سایت باشگاه استقلال مراجعه کنید خبر مربوط به مصاحبه پندار توفیقی را نمی بینید، در واقع این خبر حذف شده است. گویا مسئولان باشگاه استقلال متوجه شده اند اظهارات توفیقی تا چه اندازه خام بوده است بنابراین خبر مربوط به این اظهارات را حذف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر