jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۱۱۶۱۵۴ ۰۴ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۸

در اقدامی تحسین برانگیز صورت گرفت

تحریم نتانیاهو توسط سه «خان» بالیوود

سه بازیگر سرشناس هالیوودی در اقدامی تحسین برانگیز، جنبشی جدید به راه انداخته اند.

تحریم نتانیاهو توسط سه «خان» بالیوود

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، عامرخان، شاهرخ خان و سلمان خان جنبش «بایکوت، قطع ارتباط و تحریم» را خوشحال کردند. آنها در اقدامی تحسین برانگیز ملاقات با نتانیاهو را نپذیرفتند.

این در حالی است که در سفر اخیر نتانیاهو و همسرش به هندوستان طی میهمانی بزرگی بسیاری از ستاره‌های سرشناس بالیوود به دیدار نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس رفتند.

این اقدام خان‌های سینمای هندوستان در پی کشتار و شکنجه اخیر فلسطینی‌ها توسط رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

پیش از این تعدادی از علاقه مندان فلسطینی بالیوود در صفحات مجازی خواستار عدم حمایت سینمای هندوستان از صهیونیست‌ها شده بودند که شاهرخ خان، عامرخان و سلمان خان این خواسته را اجرایی کردند.

در سفر اخیر بنیامین نتانیاهو و همسرش به آسیایی شرقی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مهمانی ویژه ای از سوی بالیوودی‌ها شرکت کرد.

در این مراسم که چهره‌های سرشناسی مثل آیشواریا رای باچان، آمیتا باچان و سارا علی خان حضور داشتند نتانیاهو دقایقی به سخنرانی پرداخته که در آن گفت: «ما به بالیوود اعتقاد داریم. جهان عاشق بالیوود است. اسرائیل عاشق بالیوود است. ما بالیوود را در اسرائیل می‌خواهیم. ما پول هایمان را جایی سرمایه گذاری می‌کنیم که می‌گوییم.» او همین طور اضافه می‌کند: «من فکر می‌کنم اگر ما نیروهایمان را با هم جمع کنیم، جادو رخ می‌دهد.»

علیرغم این که رسانه‌های هندی چندان واکنشی به تحریم خان‌های بالیوود نداشته اند اما رسانه‌های ترکیه به پوشش خوشحالی مردم از اقدام شاهرخ خان، عامر خان و سلمان خان پرداخته اند.

جالب است بدانید از میان این سه ستاره، دو چهره یعنی سلمان خان و شاهرخ خان با درآمدهای به ترتیب 37 و 38 میلیون دلاری خودشان در میان 10 بازیگر مرد پر درآمد سال جهان قرار گرفتند. آنها در لیست مجله فوربز بالاتر از چهره‌هایی چون تام هنکس، ریان گوسلینگ، اما استون، جنیفر لارنس، اما واتسون و شارلیز ثرون بودند.

رئیس جنبش «بایکوت، قطع ارتباط و تحریم» علیه رژیم صهیونیستی ادعا می کند که سفر نتانیاهو و دیدار با بالیوودی ها به جهت جلب رضایت و همکاری سینماگران هندی برای ساخت پروپاگانداهای اسرائیلی بوده است تا تصویر این رژیم کودک کش در جهان تغییر کند. باید نتایج این سفر چه زمانی سر از پرده‌های سینمای شبه قاره بیرون می آورد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر