jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۱۵۴۵۴   ۰۲ بهمن ۱۳۹۶  |  ۰۱:۲۰

تیم فوتبال بارسلونا در هفته بیستم رقابتهای لالیگا در زمین رئال بتیس دیدار حساسی را برگزار کرد که در پایان پیروزی قاطعانه ۵ بر صفر را کسب کرد.

جشنواره گل بارسلونا در خانه بتیس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، تیم فوتبال بارسلونا یکشنبه شب در چارچوب هفته بیستم رقابتهای لالیگا در زمین رئال بتیس به میدان رفت که جدال حساس این دو تیم پیروزی ۵ بر صفر بارسلونا را بدنبال داشت.

تیم بتیس بازی را خوب شروع کرد و با پرسینگ بارسلونا در دقایق ابتدایی دو موقعیت خوب را ایجاد کرد. بعد از آن بارسلونا سعی کرد بازی را آرام کند تا از فشار حملات حریف کاسته شود.

شاگردان والورده در ادامه یکی دو موقعیت خلق کردند که شوت راکیتیچ و فرارهای آلبا ثمری نداشت و نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.

توماس فرمائلن مدافع بارسلونا در این نیمه بخاطر مصدومیت جای خود را به اومتیتی داد.

نیمه دوم هم با حملات پرشور تیم بتیس آغاز شد اما بارسلونا با هوشیاری تمام گل های متوالی به ثمر رساند و به بردی قاطعانه دست یافت.

ابتدا راکیتیچ در دقیقه ۵۹ دروازه حریف را باز کرد. لیونل مسی هم در دقیقه ۶۴ با ضربه دقیق خود گلزنی کرد و سپس نوبت به لوئیس سوارز رسید تا در دقیقه ۶۹ گلی زیبا را به ثمر برساند.

بارسلونا به این سه گل راضی نشد و در دقیقه ۸۰ لیونل مسی با دریبل مدافع حریف و ضربه ای دقیق گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. مسی در دقیقه ۹۰ با پاس گل لوئیس سوارز را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او هم در این بازی دبل کند.

بارسلونا با این برد پرگل ۵۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم‌تر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر