jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۴۴۴۵   ۲۸ دی ۱۳۹۶  |  ۲۱:۰۰

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد:

دستبند پلیس بر دستان قاچاقچیان شرق پایتخت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از شناسایی و انهدام باند چهار نفره توزیع هروئین در شرق تهران خبر داد و گفت: 130 کیلو هروئین به ارزش ریالی 2 میلیارد و 210 میلیون تومان کشف و ضبط شد.

دستبند پلیس بر دستان قاچاقچیان شرق پایتخت

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ محمد بخشنده به آخرین عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اشاره و تصریح کرد: بنا بر گزارشات مردمی و با رصد اطلاعاتی مأموران این پلیس باند چهار نفره توزیع گسترده هروئین در شرق تهران از جمله مناطق افسریه، شهرک رضویه و پارک بعثت شناسایی و متلاشی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: اعضای این باند با دو دستگاه خودروی سیلو و پژو 405، هروئین‌ها را بعد از بسته‌بندی بین خرده‌فروشان در پارک‌ها و میادین و معابر شرق تهران به فروش می‌رساندند.

این مقام ارشد پلیس فاتب گفت: با اشراف اطلاعاتی، اعضای این باند قبل از توزیع مواد هنگامی که در حال تردد با خودروهای خود بودند با هماهنگی مرجع قضایی متوقف و دستگیر شدند؛ در بازرسی از دو دستگاه خودرو مقداری از مواد کشف شد.

وی افزود: بعد از دستگیری اعضای این باند مخفیگاه آنها نیز شناسایی شد و در بازرسی از آن هم بقیه هروئین‌های بسته‌بندی شده کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به کشف 130 کیلو هروئین به ارزش ریالی 2 میلیارد و 210 میلیون تومان از این باند اشاره کرد.

سرهنگ بخشنده در خصوص بازه سنی دستگیرشدگان و همچنین سابقه‌دار بودن این افراد، گفت: این 4 نفر در بازه سنی 25 تا 40 سال قرار داشتند و سابقه توزیع مواد مخدر و همچنین زندان را نیز در کارنامه خود داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل دستگاه قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر