jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۱۳۵۴۶   ۲۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: آمار 75 درصدی مدارس فرسوده غیردولتی در استان تهران که دوستان شورای شهر اعلام کردند، قطعا آمار غلطی است و آنها از روند مجوزها اطلاعی ندارند.

به گزارش مهر، هفته گذشته محمد سالاری، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در سخنانی در صحن شورا ادعایی مبنی بر فرسودگی 70 درصدی مدارس غیرانتفاعی و تاسیس آنها در منازل قدیمی بالای 30 سال مطرح کرد که قاعدتا چنین موضوعی در صورت صحت، زنگ خطری برای زلزله احتمالی تهران خواهد بود؛ هرچند داریوش ورناصری، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با رد چنین آماری تاکید کرد: به صورت قطعی میگویم آماری که دوستان شورای شهر اعلام کردند، اشتباه است. اصلا مشخص نیست مبنای این آماری که دادند چیست.‌‌ ورناصری درباره این که با توجه به زلزله اخیر تهران و زنگ خطری که در حوزه ایمنی ساختمان مدارس مطرح شد، چه میزان مدارس دولتی ما ایمنی دارند، گفت: 25 درصد فضاهای آموزشی در سطح شهر تهران ایمنی مناسب ندارند و 75 درصد فضاهای آموزشی از نظر ایمنی هیچ مشکلی ندارند. نگرانی ما بابت آن 25 درصد است که معمولا مدارسی با قدمت بالای 40 سال هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر