jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۱۱۷۳۳   ۲۰ دی ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۵

راز قتل زن تنها در خانه‌اش با انکار متهم پرونده در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

معمای قتل زن تنها در خانه‌اش

به گزارش جام‌جم، 27 فروردین 93، با اطلاع همسایه‌ها، جسد اکرم 40 ساله در خانه مجردی‌اش کشف شد. او به دلیل اصابت چاقو به قتل رسیده و جسدش چهار روز در خانه‌اش رها شده بود تا این‌که اهالی متوجه ماجرا شدند و پلیس را خبر کردند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند اکرم چندی پیش از همسرش جدا شده و فرزندش نیز همراه شوهرش زندگی می‌کند. آنها اطلاعی از حادثه نداشتند. سرانجام با بررسی پرینت تماس‌های مقتول، ردپای پسر 20 ساله افغان در ماجرا به دست آمد.

رحمان، آخرین نفری بود که در روز حادثه با مقتول تماس داشت و قرار ملاقات گذاشته بود. او تحت تعقیب قرار گرفت و سرانجام در خانه برادرش به دام افتاد.

متهم در بازجویی‌ها خود را بی‌گناه دانست اما با توجه به مدارک موجود، کیفرخواست قتل عمد برایش صادر شد و پرونده در اختیار شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی بابایی قرار گرفت. صبح دیروز در جلسه دادگاه، اولیای دم درخواست قصاص کردند. سپس متهم گفت: «مدتی قبل از قتل، دوستانم شماره اکرم را به من داده بودند. روز حادثه با او تماس گرفتم و قرار ملاقات گذاشتم اما وقتی به خانه‌اش رفتم با جسدش روبه‌رو شدم. او قبل از رسیدن من کشته شده بود. از ترس در خانه برادرم مخفی شدم، در حالی‌که بعدا فهمیدم دوستانم به افغانستان گریخته‌اند. رحمان در آخرین دفاع خود نیز باردیگر اظهار بی‌گناهی کرد. قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر