کاراته‌کاهای کاراته وان مشخص شدند

ایران با 35 نفر در رتبه سوم

نخستین مرحله از رقابت‌های کاراته وان بهمن امسال با کاراته‌کاهایی از 80 کشور در پاریس برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۱۰۹۶۳۹

فدراسیون جهانی کاراته برای سال 2018 از سری رقابت‌های کاراته وان سه مرحله لیگ جهانی در پاریس، رتردام، رباط و سه مرحله سری A در سالزبورگ، سانتیاگو و شانگهای برنامه‌ریزی کرده که امتیازات آن در رنکینگ فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه المپیک موثر است. نخستین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی ششم تا هشتم بهمن در پاریس برگزار خواهد شد. برای حضور در این مسابقات، 753 کاراته‌کا از 80 کشور جهان ثبت‌نام کرده‌اند.

ایتالیا با 55 کاراته‌کا، بیشترین شرکت‌کننده را دارد. از فرانسه 48 کاراته‌کا ثبت‌نام کرده و ایران به همراه ترکیه، هر کدام با 35 کاراته‌کا در رتبه سوم بیشترین شرکت‌کننده قرار دارند و اسپانیا هم 31 کاراته‌کا به این رقابت‌ها می‌فرستد.

از ایران و در بخش بانوان نسرین دوستی، سارا بهمن یار، زهره برزگر، فاطمه چالاکی، طراوت خاکسار، رزیتا علیپور، نگین باقری، مهتاب اسماعیلی، مبینا کاویانی، حمیده عباسعلی و محدثه آقایی ثبت‌نام کرده‌اند. در بخش مردان هم ابوالفضل شهرجردی، امیربهادر تدین، مجید حسن‌نیا، امیرمهدیزاده، سعید احمدی، سعید علیپور، هانون درفشی‌پور، امیر میرزایی، بهمن عسگری، علی اصغر آسیابری، ابراهیم حسن بیگی، کیوان بابان، علی فداکار، مهدی قراری‌زاده، احسان حیدری، مهدی خدابخش، ذبیح‌الله پورشیب، صالح اباذری، هادی عرب، مهدی آشوری، سجاد گنج‌زاده و سامان حیدری در سایت مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.

در بخش کاتای تیمی تیم‌های تهران (تدین، روشنی و سجادی‌فر) و اراک (شهرجردی، زند و دلیخون) در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها