jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۰۳۳ ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

در روزهایی که شایعات زیادی درباره جدایی سجاد شهباززاده از استقلال مطرح می‌شود، این بازیکن گویا تصمیم گرفته در جمع آبی‌ها بماند و جایی نرود. شهباززاده در نیم فصل اول شرایط خوبی در استقلال نداشت و بیشتر بیرون از ترکیب بود.

البته او در هفته‌های آخر نیم فصل دوم شد و به همین دلیل حتی به عنوان بازیکن ذخیره هم شانسی برای بازی پیدا نکرد. پس از آن شنیده می‌شد، او قصد دارد جدا شود و به جایی برود که شانس بازی داشته باشد. این شایعات هم کاملا طبیعی بود، چراکه به هر حال شهباززاده دوست نداشت نیمکت نشین باشد و می‌خواست خودش را نشان دهد؛ اما در استقلال شرایط برای این اتفاق مهیا نبود. حالا شنیده می‌شود، سجاد به احتمال زیاد در جمع آبی‌ها باقی می‌ماند. استقلال در تلاش بود تا الحاجی گرو را جذب کند. این بازیکن همبازی سامان قدوس در باشگاه استرسوندز سوئد است، اما آن باشگاه رقم زیادی برای رضایت‌نامه گرو درخواست کرد که استقلالی‌ها نمی‌توانستند پرداختش کنند. شنیده می‌شود با منتفی شدن الحاجی گرو، به احتمال زیاد سجاد در استقلال می‌ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر