jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۰۸۸۲۷ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۲۳:۳۰

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح با اشاره به اغتشاشات اخیر مطرح کرد:

برنامه ریزی آمریکا برای راه اندازی فتنه جدید در ایران

سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح ورود عالی‌ترین مقام رژیم آمریکا در حمایت از اغتشاشگران را حاکی از برنامه ریزی این کشور برای راه اندازی فتنه جدید در ایران دانست.

برنامه ریزی آمریکا برای راه اندازی فتنه جدید در ایران

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری با توجه به پاره‌ای اغتشاشات که سبب خسارت به اموال عمومی شد، اظهار داشت: ورود عالی‌ترین مقام رژیم آمریکا در حمایت از اغتشاشگران همراه با تعدادی دولت‌ها و رسانه‌های استکباری از جمله بی بی سی حاکی از برنامه ریزی آمریکا برای راه اندازی فتنه جدید در ایران بود که بجز خفت و ناکامی برای دشمنان انقلاب اسلامی به همراه نداشت.

وی افزود: حضور طیف های مختلف ضد انقلاب از باقیمانده های خانواده بدنام پهلوی تا سرکرده گروهک تروریستی منافقین و جنایتکاران داعش و امثال آن در طرح فتنه آمریکا در جمهوری اسلامی ایران، حجم، سطح و اندازه مخالفان و معاندان ضدالهی و ضدمردمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به درستی پیش روی افکار عمومی قرار داده است.

سردار جزایری خاطرنشان کرد : نقشه های شیطانی و سخیف حاکمان شرور آمریکا و صهیونیسم بین الملل علیه انقلاب اسلامی در حالی است که آمریکا در سال گذشته با دهها نوع مخالفت های مردمی با سیاست ها و اقدامات واشنگتن مواجه بود و پیش بینی می شود موج مخالفت و آشوب های مردمی علیه دولت شرور آمریکا در سال جاری مسیحی بیش از گذشته ادامه یابد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با بیان اینکه هرچه می گذرد امواج جدایی خواهی ایالات از حکومت مرکزی در آمریکا بیشتر می شود تاکید کرد : اقدامات ایذایی آمریکا و صهیونیسم بین الملل و تفاله های استکبار علیه ایران اسلامی قدرتمند و مقاومت توسعه یافته منطقه، صدایی بجز انعکاس شکست ها و ناکامی های شیطان بزرگ در پی نخواهد داشت و بدیهی است که جمهوری اسلامی ایران در وقت مقتضی از حقوق مقابله به مثل پشیمان کننده استفاده خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر