jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۸۷۱۵   ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۹

امروز تمامی روزنامه های ورزشی از قطعی شدن انتقال مهدی طارمی به الغرافه قطر خبر می دهند،

خبر غیررسمی: طارمی امروز به الغرافه می پیوندد

به گزارش جام جم آنلاین ، البته در حالی که اخبار حضور طارمی در این تیم نه چندان قدرتمند قطری بیشتر می شود روزنامه پیروزی به نقل از او تیتر زده که پیشنهادی ندارم و با افتخار می مانم! موضوع پیشنهاد الغرافه قطعی است و باشگاه پرسپولیس نیز آن را تایید کرده و اینکه طارمی اکنون از نداشتن پیشنهاد و ماندن با افتخار در پرسپولیس می گوید شاید می خواهد جدایی خود را در صورت تحقق اجباری نشان دهد و در لحظات آخر حضور خود در جمع سرخپوشان دل هواداران را به دست بیاورد.

برخی از روزنامه های ورزشی از توافق پنهانی طارمی با الغرافه خبر می دهند. بر اساس گزارش های مختلف و منتشر شده طارمی امروز قرارداد خود را با این تیم قطری نهایی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر