jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۸۶۰۹ ۱۱ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

جنگل‌های بخش امامزاده عبدالله شهرستان آمل بعد از ده ساعت خاموشی، دیروز دوباره شعله‌ور شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل با بیان این که آتش‌سوزی از بامداد دیروز یکشنبه 10 دی در ارتفاعات جنگلی منطقه «رزکه» مسیر خروجی آمل به تهران در جاده هراز آغاز شده است، گفت: به علت سخت گذر و صخره‌ای بودن محل آتش‌سوزی، تاکنون ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیز‌داری و چوب وکاغذ این شهرستان موفق به حضور در محل آتش سوزی نشدند. نعمت الله کوهستانی تعداد نیرو‌ها اعزامی به محل آتش‌سوزی را بیش از 15 نفر اعلام کرد و افزود: در سه نقطه دود ناشی از آتش‌سوزی منطقه رزکه مشاهده شده و احتمال گستردگی آتش وجود دارد. وی گونه‌های جنگلی بخش امامزاده عبدالله این شهرستان را آزاد، راش و بلوط است عنوان کرد و گفت: هنوز میزان دقیقی از وسعت منطقه آتش‌سوزی در دست نبوده و امکان اعزام ماشین‌آلات آتش‌نشانی به این محل آتش وجود نداشته و فقط با اعزام بالگرد هوایی برای اطفای آتش می‌توان از گستردگی دامنه آتش‌سوزی جلوگیری کرد./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر