نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان گفت: معترضانی که دنبال مالشان هستند مراقب باشند ضدانقلاب سوار بر این موج نشود و اگر سوار شد باید تودهنی به آن ها بزنند.
کد خبر: ۱۱۰۸۰۳۲
خاتمی: ضد انقلاب سوار بر موج نشود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سید احمد خاتمی پیش از ظهر امروز در تجمع بزرگ مردم کرمان به مناسبت سالروز ۹ دی در مقابل حسینیه ثارالله کرمان با اشاره به اینکه امسال ۹ دی حال و هوایی دیگری دارد، اظهار داشت: کرمان از جمله استان هایی در کشور محسوب می شود که بازی ضد انقلاب را نخورده است و به فضل خدا از این به بعد هم نخواهد داشت و این مسئله برای ما مایه افتخار بود.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: شما مردم در حماسه افتخارآفرین ۹ دی آنها را ناکام گذاشتید و هشدار دادید به همه فتنه گرانی که در فکر فتنه علیه این مردم هستند.

وی افزود: قاعدتا دنیای استکبار باید از حماسه ۹ دی عبرت می گرفت، اما حوادثی که در این چند روز در کشور اتفاق افتاد و شما مردم در متن حوادث هستید نشان داد که عبرت بایسته را ضد انقلاب ها در این ماجرا نگرفته اند.

خاتمی بیان داشت: شباهت فتنه جدید با فتنه ۸۸ این است که در هر دو مورد اصل نظام اسلامی را هدف قرار داده اند و دیگر اینجا سخن از اصلاح طلب و اصولگرا نیست بلکه سخن از اصل انقلاب اسلامی است.

وی تاکید کرد: به بازی خورده ها و ضدانقلاب می گویم، حضور در تجمعات و صحنه های شلوغ کاری این چنینی به معنی سرباز آمریکا، رژیم صهیونیستی شدن است؛ اصلا تردید نکنید که خاستگاه فتنه جدید رژیم استکباری آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: زمانیکه وزیر امور خارجه آمریکا به صراحت می گوید «ما نظام انقلابی ایران را باید سرنگون کنیم» به او می گویم تو وهمه آیندگانت این آرزو را به گور خواهید برد.

خاتمی تا کید کرد: طراح و برنامه ریزی این تجمعات که چه شعار دهیم و کجا جمع شویم یقیناً استکبار و رژیم صهیونیستی است و به بازی خورده هایی که وارد این صحنه شده اند یا احیانا وارد می شوند، هشدار می دهم نوکر آمریکا نباشید.

وی گفت: اجتماعات دیشب و دیروز در کشور بسیار محدود بود به گونه ای که در مجموع تعداد آنها یک بیستم جمعیت کشور نیست بنابراین مراقب باشید در میدان آمریکا و رژیم صهیونیستی بازی نکنید.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: تشکیل دهندگان این اغتشاشات سه گروه بودند و این سه گروه را نباید با یک چوب راند، گروه اول مالباختگان هستند، آنهایی که در موسسات اعتباری پول گذاشتند و پولشان برنگشته است، این گروه ضدانقلاب و مخالف نظام نیستند و در مراسم ۹ دی و ۲۲ بهمن هم شرکت می کنند و مخالف نظام هم نیستند، می گویند این موسسات اعتباری یا با مجوز و یا بدون مجوز بوده اند، اگر با مجوز بوده که شما ضامن شدید و شرعا باید پول مردم را بدهید و اگر بدون مجوز بوده اند چرا اجازه داده اید که یک سال و نیم کار کنند؟ که این اعتراض، اعتراض ضدانقلابی نیست.

وی گفت: این اعتراض اعتراضی است که مسئولان و بانک مرکزی باید در این مورد پاسخ دهند و اعتراض در این نظام آزاد است مگر مخل به استقلال و مبانی اسلامی باشد.

خاتمی ابراز داشت: در فتنه جدید فریاد می زنند مرگ بر گرانی که این شعار ضد انقلابی نیست، مسئولان در بین مردم هستند و مشکلات را می بینند، نامه های که از سوی مردم برای ما می آید خدا می داند که باعث گریه ما می شود و باید به داد مردم برسند.

وی گفت: معترضانی که دنبال مالشان هستند باید مراقب باشند ضدانقلاب سوار بر این موج نشود و اگر سوار شد باید تودهنی به آنها بزنند و اظهار وفاداری به ولایت کنند.

وی گفت: گروه دوم افراد ساده لوح هستند که در فتنه سال ۸۸ هم بودند و عمق قضایا را نمی فهمیدند در خطبه بعد از خطبه مقام معظم رهبری از مسئولان خواستم که افراد ساده لوحی که دستگیر شده اند از آنها قول و قرار گرفته شود که دیگر در این بازی های ساده لوحی شریک نشوند و پرونده هم برایشان درست نکنند و مشمول رحمت و رافت اسلامی شوند.

خاتمی تاکید کرد: به صراحت می گویم و از رسانه ها می خواهم آن را مخابره کنند، ضد انقلاب سوار بر این موج شده اند و دارند از این امواج استفاده می کنند.

وی عنوان کرد: به صراحت می گویم تمام آنهایی که در این اجتماعات شعارهای سلطنت طلبانه دادند در تک تک جنایات ۵۷ ساله آن رژیم سیاه شریک هستند.

خاتمی افزود: این نابغه های حماقت نمی فهمند عشق ولایت در عمق جان این ملت است و این ملت تا آخرین نفر، نفس و قطره خونمان همراه و مطیع ولایت هستند.

امام جمعه موقت تهران بیان داشت: عده ای اندکی آن هم در مشهد، قم و در روز وفات حضرت معصومه (س) جمع می شوند و شعارهای هتاکانه ضد انقلابی سر می دهند که تعداد آنها ۲۰۰ نفر از جمعیت یک میلیون ۳۰۰ هزار نفری قم بود.

وی با اشاره به اینکه دوربین های ضد انقلاب مدام روی آنها می چرخد، گفت: ضد انقلاب هایی که در این ماجراها بودند به ویژه آنهایی که در مشهد در کنار امام رضا (ع) و در قم در روز وفات حضرت معصومه (ع) شعارهای هنجار شکن سر دادند شایسته اشد مجازات هستند.

خاتمی تاکید کرد: هر جا دیدید ضدانقلاب بنا بر توطئه دارد، شرعا واجب است در اسرع وقت به سپاه، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات خبر دهید و نطفه توطئه را که هنوز شکل نگرفته در نطفه خفه کنید.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: هر حرکت غیرقانونی به هر عنوانی محکوم است، حتی برای مقابله با توطئه و برای مقابله با توطئه هم باید قانونی عمل کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها