jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۶۹۷۷   ۰۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: تندباد شدیدی که یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در مناطق مختلف استان اردبیل رخ داد خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت.

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: وقوع تندباد در مناطق مرکزی استان اردبیل بویژه شهرهای مشگین‌ شهر، اردبیل، نیر، نمین و سرعین با شدت بیشتری ادامه داشت، اما با توجه به پیش‌بینی و اطلاع‌‌رسانی‌هایی که از طریق صدا و سیما و رسانه‌ها داشتیم با کمترین خسارت این حوادث پشت سر گذاشته شد. وی افزود: خسارت عمده ما در اردبیل و مشگین‌شهر مربوط به به‌هم‌‌ریختگی مبلمان شهری، اختلالات در نیرورسانی و شکسته شدن تیرهای برق و خسارت به فیدرها بود که سبب شد قطعی برق را در برخی از مناطق شاهد باشیم. وی تصریح کرد: در مجموع سقوط داربست‌ها، شکست درخت‌ها و سقوط اجسام را در برخی شهرها و مناطق مختلف استان شاهد بودیم که خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها