jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۶۹۷۷   ۰۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: تندباد شدیدی که یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در مناطق مختلف استان اردبیل رخ داد خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت.

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: وقوع تندباد در مناطق مرکزی استان اردبیل بویژه شهرهای مشگین‌ شهر، اردبیل، نیر، نمین و سرعین با شدت بیشتری ادامه داشت، اما با توجه به پیش‌بینی و اطلاع‌‌رسانی‌هایی که از طریق صدا و سیما و رسانه‌ها داشتیم با کمترین خسارت این حوادث پشت سر گذاشته شد. وی افزود: خسارت عمده ما در اردبیل و مشگین‌شهر مربوط به به‌هم‌‌ریختگی مبلمان شهری، اختلالات در نیرورسانی و شکسته شدن تیرهای برق و خسارت به فیدرها بود که سبب شد قطعی برق را در برخی از مناطق شاهد باشیم. وی تصریح کرد: در مجموع سقوط داربست‌ها، شکست درخت‌ها و سقوط اجسام را در برخی شهرها و مناطق مختلف استان شاهد بودیم که خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر