jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۶۹۷۷   ۰۶ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: تندباد شدیدی که یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در مناطق مختلف استان اردبیل رخ داد خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت.

مسعود امامی یگانه اظهار کرد: وقوع تندباد در مناطق مرکزی استان اردبیل بویژه شهرهای مشگین‌ شهر، اردبیل، نیر، نمین و سرعین با شدت بیشتری ادامه داشت، اما با توجه به پیش‌بینی و اطلاع‌‌رسانی‌هایی که از طریق صدا و سیما و رسانه‌ها داشتیم با کمترین خسارت این حوادث پشت سر گذاشته شد. وی افزود: خسارت عمده ما در اردبیل و مشگین‌شهر مربوط به به‌هم‌‌ریختگی مبلمان شهری، اختلالات در نیرورسانی و شکسته شدن تیرهای برق و خسارت به فیدرها بود که سبب شد قطعی برق را در برخی از مناطق شاهد باشیم. وی تصریح کرد: در مجموع سقوط داربست‌ها، شکست درخت‌ها و سقوط اجسام را در برخی شهرها و مناطق مختلف استان شاهد بودیم که خسارت جانی و مالی عمده‌ای به همراه نداشت./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها