jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۶۴۰۳   ۰۴ دی ۱۳۹۶  |  ۱۵:۰۰

درگیری مسلحانه در ساعات اولیه بامداد امروز در هنگ مرزی سراوان منجر به شهادت یک مرزبان و هلاکت دو قاچاقچی شد.

شهادت یک مرزبان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر+ عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طی درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح در هنگ مرزی سراوان مقدار تقریبی 2 تن موادمخدر کشف، دو نفر از اشرار به هلاکت رسیده و یکی از مرزبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در این درگیری که در ساعات اولیه بامداد امروز اتفاق افتاد ،مرزبانان مستقر در محدوده مورد نظر طی درگیری مسلحانه دو نفر از اشرار و قاچاقچیان را به هلاکت رسانده و همچنین موفق به کشف 2 تن مواد مخدر نیز شدند.

در این عملیات ضربتی جانشین یگان تکاوری 129 مک سوخته سراوان سرگرد رسول طالبی از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار گرفته که در حین انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید سرهنگ رسول طالبی اهل شیراز، متاهل و یک فرزند دختر دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها