jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۵۹۹   ۳۰ شهريور ۱۳۸۵  |  ۰۰:۵۸

بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس با کامیون در جاده راور مشهد 12 مسافر کشته و 19 نفر دیگر نیز مجروح شدند.


ساعت 4 بامداد روز گذشته در کیلومتر 40 محور راور مشهد ، یک دستگاه مینی بوس که با سرعت زیاد در حال حرکت بود ، ناگهان با یک دستگاه کامیون برخورد کرد و هر دو خودرو واژگون شدند. به دنبال این حادثه ، 12 نفر از مسافران مینی بوس کشته و 19 نفر دیگر بشدت مجروح شدند. این حادثه توسط یکی از شاهدان بلافاصله به ماموران پلیس اطلاع داده شد. به دنبال این تماس ، ماموران نیروی انتظامی خراسان رضوی ، گروه امداد و نجات و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و مجروحان را به بیمارستان و کشته شدگان را به پزشکی قانونی منتقل کردند. براساس تحقیقات مقدماتی کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی و به احتمال زیاد خواب آلودگی راننده مینی بوس باعث بروز این حادثه شده است . بنا بر این گزارش ، وضعیت عمومی 10 نفر از مجروحان حادثه ، وخیم گزارش شده است و احتمال آن می رود که تعداد قربانیان حادثه افزایش یابد. تحقیقات تکمیلی درخصوص علت این حادثه رانندگی ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر