jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۸۵۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۵

مدیر روابط عمومی محیط زیست استان تهران:

ادارات پایتخت فردا تعطیل نیست

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران خبری که به نقل از او مبنی بر تعطیلی روز پنجشنبه ادارات تهران در یکی از رسانه‌ها منتشر شده را نادرست اعلام کرد.

ادارات پایتخت فردا تعطیل نیست

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، امین افتخار در این باره گفت: روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران هیچگونه خبری دال بر برگزاری جلسه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای تهران برای امروز و تعطیلی ادارات تهران برای فردا پنجشنبه منتشر نکرده و در این خصوص هیچگونه مصاحبه ای انجام نشده است.

وی افزود: بر این اساس اخبار منتشر شده تکذیب می‌شود و صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس هماهنگی اعضای کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا، فردا پنجشنبه ۳۰ آذرماه مراکز آموزش و پرورش دولتی و غیر دولتی و آموزشگاه های آزاد به غیر از دماوند، فیروزکوه و پردیس تعطیل خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها