jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۸۵۰   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۵

مدیر روابط عمومی محیط زیست استان تهران:

ادارات پایتخت فردا تعطیل نیست

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران خبری که به نقل از او مبنی بر تعطیلی روز پنجشنبه ادارات تهران در یکی از رسانه‌ها منتشر شده را نادرست اعلام کرد.

ادارات پایتخت فردا تعطیل نیست

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، امین افتخار در این باره گفت: روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان تهران هیچگونه خبری دال بر برگزاری جلسه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای تهران برای امروز و تعطیلی ادارات تهران برای فردا پنجشنبه منتشر نکرده و در این خصوص هیچگونه مصاحبه ای انجام نشده است.

وی افزود: بر این اساس اخبار منتشر شده تکذیب می‌شود و صحت ندارد.

مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس هماهنگی اعضای کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا، فردا پنجشنبه ۳۰ آذرماه مراکز آموزش و پرورش دولتی و غیر دولتی و آموزشگاه های آزاد به غیر از دماوند، فیروزکوه و پردیس تعطیل خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها