jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۶۷۷   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شبانه به خانه‌های مردم در سطح تهران دستبرد می‌زدند و از اعضای یک باند حرفه‌ای بودندکه چهار نفرشان سال گذشته از سوی پلیس پایتخت دستگیر شدند وآنها نیز چند روز پیش و بعد از یک سال فرار همراه یک مالخر بازداشت شدند.

سهیل سابقه‌داری؟

بله. به خاطر سرقت خانه چند بار به زندان افتادم.

با وثیقه از زندان بیرون آمدی؟

بله. یکی از دوستانم وثیقه چهار میلیاردی برایم گذاشت و یک سال و نیم پیش از زندان بیرون آمدم. با یک گروه دیگر فرش سرقت می‌کردیم. بخشی از اعضای گروه بازداشت شدند و من و یک نفر دیگر فراری بودیم و با هم دوباره سرقت‌هایمان را شروع کردیم.

چطور سرقت می‌کردی؟

ما مثل مارمولک خیلی سریع از ساختمان‌ها بالا رفته و از طریق بالکن و پنجره وارد خانه‌ها می‌شدیم. در نبود صاحبخانه‌ها فقط فرش‌های نفیس و نقره‌جات سرقت می‌کردیم. آن را در خودروی مدل بالایم جاسازی کرده و با خود می‌بردیم که کسی در خیابان به ما شک نکند. بعد آن اموال را می‌فروختیم. علاوه بر سرقت در تهران به شهر اصفهان و چند شهر دیگر نیز رفته و به شیوه مشابه سرقت کردیم. فقط از یک خانه در اصفهان 260 قطعه نقره سرقت کردیم. ارزش اموال سرقتی‌مان میلیاردی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر