jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۶۷۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شبانه به خانه‌های مردم در سطح تهران دستبرد می‌زدند و از اعضای یک باند حرفه‌ای بودندکه چهار نفرشان سال گذشته از سوی پلیس پایتخت دستگیر شدند وآنها نیز چند روز پیش و بعد از یک سال فرار همراه یک مالخر بازداشت شدند.

سهیل سابقه‌داری؟

بله. به خاطر سرقت خانه چند بار به زندان افتادم.

با وثیقه از زندان بیرون آمدی؟

بله. یکی از دوستانم وثیقه چهار میلیاردی برایم گذاشت و یک سال و نیم پیش از زندان بیرون آمدم. با یک گروه دیگر فرش سرقت می‌کردیم. بخشی از اعضای گروه بازداشت شدند و من و یک نفر دیگر فراری بودیم و با هم دوباره سرقت‌هایمان را شروع کردیم.

چطور سرقت می‌کردی؟

ما مثل مارمولک خیلی سریع از ساختمان‌ها بالا رفته و از طریق بالکن و پنجره وارد خانه‌ها می‌شدیم. در نبود صاحبخانه‌ها فقط فرش‌های نفیس و نقره‌جات سرقت می‌کردیم. آن را در خودروی مدل بالایم جاسازی کرده و با خود می‌بردیم که کسی در خیابان به ما شک نکند. بعد آن اموال را می‌فروختیم. علاوه بر سرقت در تهران به شهر اصفهان و چند شهر دیگر نیز رفته و به شیوه مشابه سرقت کردیم. فقط از یک خانه در اصفهان 260 قطعه نقره سرقت کردیم. ارزش اموال سرقتی‌مان میلیاردی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر