jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۳۲۳   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیسی‌ها از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستند و نمی‌توانند تا سال آینده بازیکنی جذب کنند، اما این دلیل نمی‌شود که برانکو بی کار بنشیند و برای آینده تیمش برنامه‌ای نداشته باشد. به همین دلیل هم هست که پروفسور در نظر دارد تیم خود را بعد از پایان محرومیت قرمزها تقویت کند.

بر اساس شنیده‌ها ابراهیم صالحی، مهاجم تیم پارس‌جنوبی جم، مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته است.برانکو از مسئولان پرسپولیس خواسته است هر زمان که توانستند مذاکره با این بازیکن را آغاز و شرایط حضور او در پرسپولیس را فراهم کنند. شاید این اتفاق تا سال آینده نیفتد و شاید اصلا جنوبی‌ها اجازه جدایی به این بازیکن ندهند اما پیشنهاد بازی در پرسپولیس وسوسه‌انگیز است و می‌تواند هر بازیکنی را برای بازی کردن در این تیم بزرگ پایتخت مجاب کند. حالا پرسپولیس فقط باید منتظر باشد تا ببیند فیفا چه تصمیمی برای آنها می‌گیرد. خیلی‌ها احتمال می‌دهند ممکن است یک پنجره برای آنها باز شود و محرومیت آنها کاهش پیدا کند. با این حال چیزی مشخص نیست، اما برانکو لیستی از بازیکنان مورد علاقه اش را تحویل باشگاه داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر