jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۳۲۳ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیسی‌ها از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستند و نمی‌توانند تا سال آینده بازیکنی جذب کنند، اما این دلیل نمی‌شود که برانکو بی کار بنشیند و برای آینده تیمش برنامه‌ای نداشته باشد. به همین دلیل هم هست که پروفسور در نظر دارد تیم خود را بعد از پایان محرومیت قرمزها تقویت کند.

بر اساس شنیده‌ها ابراهیم صالحی، مهاجم تیم پارس‌جنوبی جم، مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته است.برانکو از مسئولان پرسپولیس خواسته است هر زمان که توانستند مذاکره با این بازیکن را آغاز و شرایط حضور او در پرسپولیس را فراهم کنند. شاید این اتفاق تا سال آینده نیفتد و شاید اصلا جنوبی‌ها اجازه جدایی به این بازیکن ندهند اما پیشنهاد بازی در پرسپولیس وسوسه‌انگیز است و می‌تواند هر بازیکنی را برای بازی کردن در این تیم بزرگ پایتخت مجاب کند. حالا پرسپولیس فقط باید منتظر باشد تا ببیند فیفا چه تصمیمی برای آنها می‌گیرد. خیلی‌ها احتمال می‌دهند ممکن است یک پنجره برای آنها باز شود و محرومیت آنها کاهش پیدا کند. با این حال چیزی مشخص نیست، اما برانکو لیستی از بازیکنان مورد علاقه اش را تحویل باشگاه داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر