jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۳۱۹   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: مصلحت این است در این دوره در هیچ پستی نامزد نشوم. هر چند اگر نامزد شوم مشکلی ندارد؛ اما این یک همکاری است.

کیومرث هاشمی در نشست خبری دیروز گفت: ورزش کشور نیاز به وفاق دارد و نباید رفتار شخصی را بر منافع ملی ترجیح دهیم. البته این دلیل نمی‌شود نگاه کارشناسی را فدا کنیم. ما به دنبال انتخاباتی سالم و آزاد هستیم. هماهنگی هم هست. شاید شما خبرنگاران به گونه‌ای دیگر آن را معنا کنید. اما شما هم باید کمک کنید. همیشه در زمان انتخابات تنش بوده اما تلاش ما این بود که تنش را کم کنیم. آئین‌نامه دوره قبل شبهات بسیاری داشت که همه را حل کردیم و تا چند روز آینده منتشر می‌کنیم. ما زمان انتخابات را طوری تنظیم کردیم که فدراسیون‌هایی که انتخابات دارند هم بتوانند به مجمع برسند.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان در مورد انتخاب کارشناسان خبره و بخصوص صالحی‌امیری چیست، تصریح کرد: مصلحت این بود. وزارت ورزش متولی ورزش است و باید حقی را برای آن متصور بود. ما سعی کردیم حرف منطقی بزنیم. تقاضا این بود دو نفر معرفی شوند که صالحی‌امیری معرفی شد. صالحی‌امیری در سطوح بالا بوده و قانون اساسنامه هم اجازه می‌دهد که چنین افرادی را انتخاب کنیم. اگر قرار باشد کسی معترض باشد، من باید باشم. نمی‌خواهم اسم ببرم اما ببینید در ادوار بعد از انقلاب چه افرادی حضور داشته‌اند.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که شنیده شده شما با صالحی‌امیری توافق کرده‌اید که برای دبیرکلی نامزد شوید، تصریح کرد: مصلحت این است در این دوره در هیچ پستی نامزد نشوم. هر چند اگر نامزد شوم مشکلی ندارد. این انتخابات مهندسی شده نیست. ما فقط سعی کرده‌ایم تعامل داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر