jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۹   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در تازه‌ترین تصمیم خود، تاکید کرده باید بازیکنان داخلی پس از بازی‌های باشگاهی خود، برای تمرین ریکاوری به کمپ تیم ملی بروند.

بدین ترتیب ملی‌پوش‌ها یک روز در اختیار سرمربی خواهند بود و پس از آن به تمرینات تیم باشگاهی خود بازمی‌گردند. این روشی است که زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان زمانی که روی نیمکت تیم ملی مونته‌نگرو می‌نشست، اجرا می‌کرد. مرزبان دستیار او اعلام کرد آنها دقیقا چنین نقشه‌ای را در مونته‌نگرو انجام دادند و همین مساله باعث شد آماده‌تر شوند. کرانچار اما حالا با اجرای این برنامه در تیم ملی ایران مخالفت می‌کند و بعضی از مسئولان تیم ملی معتقدند، او به فکر منافع ملی ایران نیست. در هر صورت درخواست کی‌روش احتمالا از هفته اول نیم‌فصل دوم اجرا می‌شود و قرار شده این کار بی‌سر و صدا انجام شود. همچنین وزارت ورزش هم قصد دارد موضوع را با برانکو حل و فصل کند تا ملی‌پوش‌ها در کمپ تیم ملی حاضر شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر