jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۲۰۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در تازه‌ترین تصمیم خود، تاکید کرده باید بازیکنان داخلی پس از بازی‌های باشگاهی خود، برای تمرین ریکاوری به کمپ تیم ملی بروند.

بدین ترتیب ملی‌پوش‌ها یک روز در اختیار سرمربی خواهند بود و پس از آن به تمرینات تیم باشگاهی خود بازمی‌گردند. این روشی است که زلاتکو کرانچار، سرمربی سپاهان زمانی که روی نیمکت تیم ملی مونته‌نگرو می‌نشست، اجرا می‌کرد. مرزبان دستیار او اعلام کرد آنها دقیقا چنین نقشه‌ای را در مونته‌نگرو انجام دادند و همین مساله باعث شد آماده‌تر شوند. کرانچار اما حالا با اجرای این برنامه در تیم ملی ایران مخالفت می‌کند و بعضی از مسئولان تیم ملی معتقدند، او به فکر منافع ملی ایران نیست. در هر صورت درخواست کی‌روش احتمالا از هفته اول نیم‌فصل دوم اجرا می‌شود و قرار شده این کار بی‌سر و صدا انجام شود. همچنین وزارت ورزش هم قصد دارد موضوع را با برانکو حل و فصل کند تا ملی‌پوش‌ها در کمپ تیم ملی حاضر شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر