jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۴۰۵۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۳۵

بهناز شفیعی موتورسوار زن مطرح ایرانی یکی از کسانی بود که در مراسم حمل مشعل المپیک زمستانی کره جنوبی در سئول پایتخت این کشور مشعل را حمل کرد.

کاربران ایرانی به بهناز شفیعی هم رحم نکردند!

به گزارش جام جم آنلاین ، بهناز شفیعی در حالی که به زبان انگلیسی از عشق به ایران با صدای بلند فریاد می زد مشعل المپیک را حمل کرد.

اندکی پس از انتشار فیلم مربوط به دویدن بهناز شفیعی با مشعل المپیک توهین های مجازی در اینستاگرام، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی به وی آغاز شد. به جای اینکه این موضوع نزد بسیاری از کاربران افتخار تلقی شود با رکیک ترین کلمات وی را خطاب قرار دادند تا بار دیگر خشونت مجازی از سوی کاربران ایرانی دیده شود.

اینبار یک ورزشکار زن قربانی حملات توهین آمیز مجازی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر