jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۹۴۰   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

سرمربی استقلال هشدار داد،‌ نباید جام حذفی و دیدار با یک تیم دسته اولی را دست‌کم گرفت،‌ چرا که به‌زعم او پرسپولیس هم در این رقابت‌ها خطر حذف شدن را بیخ‌گوش خود حس کرد.

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار با ایران جوان بوشهر گفت: دیدید که پرسپولیس در بازی آخر خود در جام حذفی کار راحتی نداشت. ما از دقیقه اول باید بازی را کنترل کنیم و نباید به حریف شانسی بدهیم. روز گذشته چند فیلم از بازی حریفمان دیدم و در مورد این مساله با مهدی قائدی صحبت کردم چون ایران جوان باشگاه قبلی این بازیکن است و متوجه شدم بازی راحتی نداریم. تمرکز همه بازیکنان باید برای این مسابقه باشد و همه باید به فکر بردن باشیم.

وی با بیان این که جابر انصاری و فرشید اسماعیلی در این دیدار غایب خواهند بود، درباره وضعیت مجتبی جباری گفت: من با جباری ملاقات داشتم و با او صحبت کردم. نمی‌خواهم استرس و فشاری روی باشگاه یا جباری باشد. جباری بازیکنی بسیار بزرگ و باشگاه هم باشگاه بزرگی است. امیدوارم هر دو طرف به هم نزدیک شوند و مساله حل شود. نمی‌خواهم مشکلی برای باشگاه، بازیکن یا مدیرعامل ایجاد شود.

شفر تاکید کرد: بهترین حالت ممکن این است که همیشه دو طرف مقابل یکدیگر بنشینند و با هم صحبت کنند و مسائل رودررو حل شود. من هم همیشه تلاش می‌کنم بهترین انتخاب و عملکرد را در مسئولیتی که واگذار شده، داشته باشم.

شفر در مورد معاوضه شهباززاده با مرتضی تبریزی‌ مهاجم تیم ذوب‌آهن اظهار کرد: زمانی که این مساله قطعی شود، خود مدیرعامل باشگاه آن را می‌گوید. اکنون دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم. این مساله به خاطر احترام است. باید ابتدا قطعی شود و سپس آن را اعلام کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر