jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۸۲۵ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمانشاه، از ارزیابی بیش از 100 هزار واحد مسکن زلزله‌زده در استان طی یک ماه اخیر خبر داد.

بابک عاطفی گفت: با گذشت بیش از یک ماه از زلزله همچنان تعداد زیادی از خسارت‌دیدگان در شهر کرمانشاه به بنیاد مسکن مراجعه می‌کنند که مراجعه این شهروندان با توجه به این‌که شهر کرمانشاه صدمه چندانی ندیده است، روند ارزیابی واحدهای زلزله‌زده را با کندی مواجه می‌کند. وی افزود: اولویت ارزیابی واحدهای مسکونی با مناطقی چون سرپل‌ذهاب، ازگله، ثلاث و روستاهای اطراف آن‌که بیشترین تخریب را داشته‌اند، است. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه اظهار کرد: حدود 18 هزار و 700 واحد به صورت 100 درصدی تخریب شده و نیاز به بازسازی کامل دارند که از این واحدها 6500 واحد در شهرها و 12 هزار و 200 واحد در روستاهاست.

به گفته وی، تسهیلات پرداختی ساخت مسکن مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به 40 میلیون تومان در شهرها و 30 میلیون تومان در روستاها افزایش یافته است./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر