jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۳۷۹۹ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

محمد صلاح، آقای گل لیگ برتر فوتبال انگلیس در این فصل فراتر از انتظارات عمل کرده است. به ثمر رساندن 19 گل در 25 مسابقه باعث شده او به‌عنوان بهترین خرید تابستانی فوتبال اروپا تبدیل شود.

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول گفت‌: واقعا باید از کسانی که این بازیکن را برای ما جذب کرده‌اند، تشکر کنم. ما استعدادیاب‌های خیلی خوبی داریم و خیلی خوشحالم او را توانستیم جذب کنیم. صلاح در حال‌ حاضر کاملا آماده است و از شرایط ایده‌آلی بهره می‌برد. با این حال هنوز زمان زیادی تا پایان فصل داریم و من امیدوارم او بتواند همین عملکرد خوب را تا پایان فصل داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر