jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۳۲۲۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۰

اسپانیا یکی از همگروه های ایران در جام جهانی به حذف از جام جهانی تهدید شده اما اسپانیایی ها تهدید فیفا را حتی ناچیزتر از شوخی تصور می کنند.

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا: ما در جام جهانی نباشیم؟ امکان ندارد!

به گزارش جام جم آنلاین ، فدراسیون فوتبال جهانی (فیفا) نسبت به دخالت دولت اسپانیا در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این کشور شدیدترین واکنش را داشته است. فیفا فدراسیون ماتادورها را تهدید کرده که تیم ملی فوتبال اسپانیا را از جام جهانی اخراج می کند.

فدراسیون فوتبال اسپانیا از زمان متهم شدن آنخل ویار به فساد مالی و پولشویی، چند ماه است که بدون رئیس اداره می شود و خوان لوئیس لاره آ، به طور موقت سرپرستی فدراسیون را بر عهده دارد.

لاره آ پس از انتشار خبر اخراج اسپانیا از جام جهانی گفت: « ما در جام جهانی نباشیم؟ مگر می شود؟ امکان ندارد. این شبیه یک شوخی بی مزه و بی پایه و اساس است. فیفا و اینفانتینو هرگز این کار را انجام نمی دهند. تماس اخیر فیفا فقط برای کسب اطلاعات از وضعیت فدراسیون بود و قرار است به زودی نشستی با اینفانتینو(رئیس فیفا) صورت بگیرد چرا که وی نگران وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها