jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۳۲۲۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۰

اسپانیا یکی از همگروه های ایران در جام جهانی به حذف از جام جهانی تهدید شده اما اسپانیایی ها تهدید فیفا را حتی ناچیزتر از شوخی تصور می کنند.

رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا: ما در جام جهانی نباشیم؟ امکان ندارد!

به گزارش جام جم آنلاین ، فدراسیون فوتبال جهانی (فیفا) نسبت به دخالت دولت اسپانیا در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال این کشور شدیدترین واکنش را داشته است. فیفا فدراسیون ماتادورها را تهدید کرده که تیم ملی فوتبال اسپانیا را از جام جهانی اخراج می کند.

فدراسیون فوتبال اسپانیا از زمان متهم شدن آنخل ویار به فساد مالی و پولشویی، چند ماه است که بدون رئیس اداره می شود و خوان لوئیس لاره آ، به طور موقت سرپرستی فدراسیون را بر عهده دارد.

لاره آ پس از انتشار خبر اخراج اسپانیا از جام جهانی گفت: « ما در جام جهانی نباشیم؟ مگر می شود؟ امکان ندارد. این شبیه یک شوخی بی مزه و بی پایه و اساس است. فیفا و اینفانتینو هرگز این کار را انجام نمی دهند. تماس اخیر فیفا فقط برای کسب اطلاعات از وضعیت فدراسیون بود و قرار است به زودی نشستی با اینفانتینو(رئیس فیفا) صورت بگیرد چرا که وی نگران وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها