jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۲۰۶۱ ۲۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به اراک از اختصاص 300 هکتار زمین برای ایجاد کمربند سبز در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، عظیمیان با اشاره به اینکه شهر اراک جزو پنج شهر آلوده کشور است گفت: در راستای سیاست‌های دولت در حدود 300هکتار زمین جهت ایجاد کمربندی سبز اراک تخصیص داده شده است.

وی افزود:در بخش شهرکهای صنعتی با توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی مشکلات آن‌ها در واگذاری زمین حل شد و در بخش گردشگری هم 2 طرح مربوط به شهر‌های ساوه و محلات مورد بررسی قرار گرفت و با آنها موافقت شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : در خصوص واحد‌های مشارکتی که در استان وجود دارند تصمیم بر این شد که از طریق فرا خوان عمومی به تعاونی‌هایی که در استان مرکزی متقاضی این واحد‌ها هستند اطلاع رسانی شود و واحد‌ها با شرایط مناسب در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

وی افزود : سیاست کلی سازمان ملی زمین و مسکن حل مشکل مسکن آحاد مردم به صورت مسکن اجتماعی، مسکن مهر، مسکن حمایتی و مسکن از طریق فناوری و اجاره 99ساله است و تلاش می‌کنیم مشکلات گروههای را که نیازمند مسکن هستند از طریق واگذاری گروهی حل کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

گوهری كه از دست رفت

گوهری كه از دست رفت

كل جامعه هنری ما شاید به صدهزار نفر هم نرسد كه نسبت به جمعیت 80 میلیونی كشورمان واقعا چیزی نیست ولی واقعا تسهیلاتی كه به هنرمندان می‌دهیم ناچیز است امابه‌محض این‌كه هنرمندی فوت می‌كند تازه یادمان می‌افتد كه چه گوهری را از دست داده‌ایم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر