jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۱۹۷۹   ۲۱ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۳۴

سقوط کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور، منجر به مرگ وی شد.

مرگ کارگر بر اثر سقوط به چاهک آسانسور

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سقوط کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور، منجر به مرگ وی شد.

وقتی کارگران ساختمانی متوجه سقوط کارگر جوان به داخل چاهک آسانسور شدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله گروه امداد و نجات ۱۶ مستقر در ایستگاه ۶۴ آتش نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران،روز گذشته به سمت خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، بلوار بهار حرکت کردند.

رامین نایب پور رئیس ایستگاه ۶۴ آتش نشانی، در مورد این حادثه گفت: در یک ساختمان نیمه کاره ۶ طبقه (دارای سه طبقه منفی)، کارگران مشغول کار بودند که ناگهان یکی از کارگران از طبقه اول به داخل چاهک آسانسور سقوط کرد.

وی در ادامه افزود: نیرو‌های آتش نشانی بی درنگ محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص خود را به انتهای چاهک آسانسور رساندند و کارگر ۳۰ ساله که کاملا بی هوش بود را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس رساندند.

رئیس ایستگاه ۶۴ آتش نشانی اضافه کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد کارگر جوان براثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

نایب پور در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، هشدار‌های ایمنی را به مسئولان کارگاه ساختمانی ارائه دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر