jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۸۲۱۰   ۰۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۳۷

تغییرات مدیریتی در استقلال به زودی انجام خواهد شد. با توجه به قانون منع اشتغال بازنشسته ها افتخاری هم مانند طاهری رفتنی شده اما مشخص نیست چرا تا امروز با اصرار در پست خود باقی مانده است.

خبر غیررسمی: جانشین افتخاری مشخص شد

به گزارش جام جم آنلاین ، در روزهای گذشته اخبار متفاوتی از باشگاه استقلال به گوش می رسد. عده ای می گویند جانشین افتخاری انتخاب شده و وزارت ورزش پس از مراحل اداری و استعلام از مراجع نظارتی مدیرعامل جدید را معرفی خواهد کرد. اما روزنامه خبرورزشی خبر می دهد که افتخاری در سمت خود باقی می ماند.

به هر حال گفته می شود محمد حسین قریب یکی از کاندیداهای اصلی برای جانشینی افتخاری است که البته هنوز از سوی وزارت ورزش و جوانان هیچ موضوعی رسمیت پیدا نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر