jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۹۷۵۷۴   ۰۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

استقلال تهران موفق شد با دو گل گسترش فولاد تبریز را در آزادی شکست دهد. هر دو گل آبی‌ها را فرشید اسماعیلی شماره 88 استقلال وارد دروازه حریف کرد.

اسماعیلی در دو فصل گذشته یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان تیمش بوده و علاوه بر گلزنی، نقش مهمی در گلسازی و همین‌طور بازی‌سازی داشته است. سبک بازی اسماعیلی مورد پسند هواداران است و بعضی بازیکنان استقلال می‌گویند وقتی توپ زیر پایش می‌افتد، نمی‌شود آن را از او گرفت. اسماعیلی در بازی گسترش عملکرد بسیار خوبی داشت و از نظر بیشتر رسانه‌ها عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ برتر را هم از آن خود کرد. فرشید که کلا تمایلی به مصاحبه ندارد، در این باره می‌گوید: «راستش من از مصاحبه فراری‌ام. این هم دلیل خاصی ندارد. مصاحبه کردن برایم سخت است(خنده).»

اسماعیلی در ادامه تنها به گفتن چند جمله بسنده می‌کند؛ «خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم، فقط همین. می‌دانیم توقعات‌شان از ما بالاست. تازه اول راه هستیم و خیلی کار داریم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر