jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۵۹۹۲ ۰۱ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

احمدی از کرمانشاه: بازنشسته تامین اجتماعی هستم و متاسفانه حقوق و مزایایی که این سازمان به بازنشستگان می‌دهد هیچ همخوانی با قانون و دیگر صندوق‌های بازنشستگی ندارد و اخیرا نیز هر ماه چند روز دیرتر حقوق‌ها پرداخت می‌شود.

مسکن مهر ناایمن

ملاولی از کردستان: خانه‌های مسکن مهر شهر قروه کردستان وضعیت نامناسبی دارد و هر لحظه احتمال بروز حادثه وجود دارد.

جوابیه

در پی درج پیامی در روز 13آبان امسال با عنوان «گلایه از حضور گسترده دستفروشان در مترو» مشاور مدیرعامل و مدیرارتباطات و اموربین‌الملل متروی تهران با ارسال نمابری اعلام کرد: دستفروشان مترو در بدو ورود به ایستگاه مانند بقیه مسافران با تهیه بلیت وارد قطار می‌شوند که شناخت و تفکیک آنها کار مشکلی است.
این افراد سپس به دور از چشم پرسنل مترو، مبادرت به فروش اجناس می‌کنند که متاسفانه خرید و استقبال تعدادی از مسافران، آنان را به ادامه فعالیت در واگن‌ها تشویق می‌کند. گفتنی است که پرسنل شاغل در همه ایستگاه‌های خطوط مترو در حد توان خود در صورت مشاهده این افراد نسبت به خارج کردن دستفروشان از مترو اقدام کرده و کنترل ویژه در گیت مسافری نیز با همکاری پرسنل و پلیس مترو انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر