jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۷۲۵   ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

به دنبال وقوع حادثه زمین‌لرزه که یکشنبه‌شب (21 آبان) در نزدیکی مرز ایران و عراق رخ داد و باعث آسیب‌های جانی، مالی و روحی به هموطنانمان شد، موسسه فرهنگی رسانه‌ای جام‌جم همچون دیگر مردم این مرز و بوم به یاری آسیب‌دیدگان این واقعه شتافت و کمک‌هایی را در جهت بهبود وضعیت ساکنان مناطق سانحه دیده ارسال کرد.

بر این اساس با همکاری مسئولان موسسه جام‌جم و نیز یاری شهروندان، اولین محموله کمک‌های این روزنامه در 125 بسته حاوی مواد غذایی و بهداشتی‌ برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه ارسال شد و به طور مستقیم به دست هموطنان آسیب‌دیده رسید. این بسته‌های بهداشتی شامل شامپو، صابون، مایع دستشویی، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی و پودر رختشویی بود.

روزنامه جم‌جم کوشید در جمع‌آوری بسته‌های حاوی مواد غذایی هم به نیازهای اصلی و ضروری مردم نقاط زلزله‌زده توجه داشته باشد و بر این اساس کنسرو ماهی تن، خرما، بیسکوئیت، رب گوجه‌فرنگی، کیک و مقادیری شکر، قند، چای، روغن، شیر، برنج و آبمیوه به نقاط آسیب‌دیده غرب کشور ارسال شد. گفتنی است محموله دوم کمک‌های روزنامه هم در حال جمع‌آوری است و بزودی برای رسیدن به دست هموطنان غیور استان کرمانشاه ارسال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر