jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۷۲۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

به دنبال وقوع حادثه زمین‌لرزه که یکشنبه‌شب (21 آبان) در نزدیکی مرز ایران و عراق رخ داد و باعث آسیب‌های جانی، مالی و روحی به هموطنانمان شد، موسسه فرهنگی رسانه‌ای جام‌جم همچون دیگر مردم این مرز و بوم به یاری آسیب‌دیدگان این واقعه شتافت و کمک‌هایی را در جهت بهبود وضعیت ساکنان مناطق سانحه دیده ارسال کرد.

بر این اساس با همکاری مسئولان موسسه جام‌جم و نیز یاری شهروندان، اولین محموله کمک‌های این روزنامه در 125 بسته حاوی مواد غذایی و بهداشتی‌ برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه ارسال شد و به طور مستقیم به دست هموطنان آسیب‌دیده رسید. این بسته‌های بهداشتی شامل شامپو، صابون، مایع دستشویی، نوار بهداشتی، دستمال کاغذی و پودر رختشویی بود.

روزنامه جم‌جم کوشید در جمع‌آوری بسته‌های حاوی مواد غذایی هم به نیازهای اصلی و ضروری مردم نقاط زلزله‌زده توجه داشته باشد و بر این اساس کنسرو ماهی تن، خرما، بیسکوئیت، رب گوجه‌فرنگی، کیک و مقادیری شکر، قند، چای، روغن، شیر، برنج و آبمیوه به نقاط آسیب‌دیده غرب کشور ارسال شد. گفتنی است محموله دوم کمک‌های روزنامه هم در حال جمع‌آوری است و بزودی برای رسیدن به دست هموطنان غیور استان کرمانشاه ارسال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر