jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۶۳۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی وزنه‌برداری ایران در شرایطی این روزها خود را در تهران برای حضور در مسابقات جهانی 2017 آماده می‌کند که هنوز روادید این تیم از سوی سفارت آمریکا صادر نشده است.

فدراسیون وزنه‌برداری بشدت پیگیر این ماجراست و حتی دست به دامان سازمان‌های دیگر شده است. فدراسیون برای سفر برنامه‌ریزی کرده و بلیت‌های وزنه‌برداران هم تهیه شده است. بر این اساس کاروان وزنه‌برداری در دو گروه به آمریکا اعزام می‌شود. رقابت‌های جهانی از 6 آذرآغاز می‌شود و به دلیل نداشتن نماینده‌ای در اوزان سبک، ایرانی‌ها کارشان را چند روز بعد از شروع رقابت‌ها آغاز می‌کنند.

گروه اول که شامل کادر فنی و وزنه‌برداران دسته 85 و 94 کیلوگرم است، روز 5 آذر راهی آمریکاست و 7 آذر هم وزنه‌برداران دسته 105 و 105+ به مسابقات اعزام خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر