jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۳۰۸۴ ۲۲ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شاهین فرهت، آهنگساز در اظهار نظری گفت: دوست داشتم برای اجرای سمفونی «روح‌الله» در ایران باشم.

این آهنگساز که درباره آخرین فعالیت‌هایش با هنرآنلاین به گفت‌وگو نشسته، درباره سمفونی «روح‌الله» گفته: دوست داشتم برای اجرای سمفونی «روح‌الله» در ایران باشم، این سمفونی شماره 17 است و با تجربه‌ای که در نوشتن سمفونی داشتم، این کار هم از جهت ساختمانی سمفونیک و هم از جهت اجرا، به نظرم خیلی خوب از کار درآمد. دلم می‌خواست هنگام اجرای این اثر ایران باشم، اما مجبور شدم برای چکاپ سالانه پزشکی به خارج از کشور بیایم و موفق به عوض‌کردن زمان این چکاپ نشدم اما الحمدلله نتیجه آن خوب بود.

او با تأکید بر این‌که سمفونی روح‌الله مناسب شخصیت بزرگ امام خمینی(ره) بوده است، افزوده: من این اثر را به ایشان تقدیم کردم و برای ایشان ساختم. این کار دارای ارزش موزیکال بسیاری است و فکر می‌کنم کاری را تحویل دادم که شایسته بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر