jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۲۲۱۷ ۲۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

ناصر پورعلی‌فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درباره انتشار عکس خوابیدن ورزشکاران این رشته روی زمین فرودگاه مادرید و حاشیه‌های این اتفاق گفت: کسانی که تصاویر این خوابیدن را منتشر کردند و فیلم گرفتند، به جامعه ورزشی ایران توهین کردند و موفقیت این تیم را زیر سوال بردند. این افراد را شناسایی کردیم و آنها را به کمیته انضباطی فرا می‌خوانیم.

پورعلی‌فرد درباره این اتفاق که در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت، ادامه داد: قرار نیست در فرودگاه لحاف و تشک برای ورزشکاران بیاوریم. بر اساس برنامه‌ریزی‌ای که کردیم قرار شد تیم ملی از بنیدورم به مادرید برود و در فرودگاه بماند تا کارهای مربوط به پرواز انجام شود. ما نمی‌توانستیم اجازه بدهیم که ورزشکاران برای گشت و گذار به شهر بروند چون جمع کردن آنها کار سختی بود و ممکن بود رسیدن آنها به پرواز مشکل شود. بنابراین ورزشکاران باید تحمل می‌کردند و چند ساعتی را در فرودگاه کاملا عادی می‌ماندند تا نوبت پروازشان شود. این‌که آنها روی زمین خوابیدند، قابل قبول نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر