jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۰۳۶۸   ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۲۳:۵۰

سرکلانتر دهم پلیس تهران بزرگ از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف ۱۲۰ گرم مواد مخدر صنعتی خبر داد و گفت: متهمان به ازای فروش مواد مخدر، لوازم داخلی خودروی مسروقه تحویل می گرفتند.

تحویل لوازم داخلی خودروی مسروقه در ازای خرید مواد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی اطلاع از خرده فروشی فردی در حوالی خیابان خلازیر، تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد برای بررسی موضوع اعزام که در تحقیقات انجام‌شده مشخص شد که خبر صحت داشته و فردی در مغازه سمساری‌اش اقدام به خرده‌فروشی مواد مخدر صنعتی می‌کند.

وی افزود: در پایش اطلاعاتی صورت گرفته، به دست آمد که افراد مشکوکی که به مغازه سمساری برای خرید مواد مخدر مراجعه می‌کنند در قبال خرید مواد مخدر، لوازم داخلی خودرو مسروقه تحویل می‌دهند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضایی تیمی برای دستگیری متهم اعزام که در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی صورت گرفته علاوه بر کشف ۶.۵ گرم مواد مخدر صنعتی تعدادی اموال مسروقه از قبیل: ضبط و پخش خودرو، ساب، چادر مسافرتی و باند خودروی مسروقه کشف شد.

سرکلانتری دهم با بیان انتقال متهم به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد و بازجویی صورت گرفته عنوان داشت: متهم در تحقیقات انجام‌شده اقرار کرد که مواد مخدر را از فردی به هویت «ع . ب» خریده است که متهم دوم نیز در عملیات دیگری دستگیر که در بازرسی‌های صورت گرفته از وی و همچنین خودرو اش مقدار یکصد و ۱۴ گرم مواد مخدر صنعتی کشف و متهم به همراه مواد مخدر کشف‌ شده به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان گفت: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر