jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۹۰۰۶۷   ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

به مناسبت 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز، مستند «لانه عنکبوت» روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، 13 آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است، به‌همین مناسبت گروه سیاسی شبکه چهار سیما مستند 30 دقیقه ای لانه عنکبوت را تهیه و آماده پخش کرده است. لانه عنکبوت به تهیه‌کنندگی سهراب فاضلیان در قالب مستند ترکیبی تولید و در آن با دکتر حسن شیخ‌الاسلام درباره رخداد های 13 آبان 1358 گفت‌وگو شده است.لانه عنکبوت، شنبه 13 آبان ساعت 22 روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر