jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۹۴۸۲   ۱۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۲۱:۱۶

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار دارد.

بازگشت علیرضا حقیقی به پرسپولیس / جدایی بیرانوند جدی تر شد

به گزارش جام جم آنلاین ، صحبت‌های عجیب چند وقت اخیر علیرضا بیرانوند باعث شده تا مدیران این باشگاه به تکاپو بیفتند تا سرخپوشان از مسیر موفقیت‌شان خارج نشوند.

با این شرایط و تهدیدهای گاه و بیگاه بیرانوند اما باشگاه هم بیکار ننشست و گزینه‌های خود را برای حضور در دروازه این تیم مورد بررسی قرار داده است. در این ارتباط شنیده می‌شود آنها روی نام علیرضا حقیقی که مدت‌هاست در فوتبال اروپا به سر می‌برد و در این فصل نیز در ترکیب تیم اسکیلستونا عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشته که منتهی به بازگشت به تیم ملی برای او شده، جزو گزینه‌های اصلی حساب باز کرده‌اند و به دنبال مذاکره با او در صورت جدایی بیرانوند هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها