jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۹۳۷۶   ۱۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۱

زمانی که اعلام شد مهدی طارمی با حکم فیفا چهار ماه از همراهی پرسپولیس محروم است بسیاری این اتفاق را شوکی وحشتناک برای سرخ های پایتخت قلمداد کردند.

نکته جالب توجه روز: پرسپولیس بدون مهدی طارمی راحت تر گل می زند!

به گزارش جام جم آنلاین ، اما حالا کم کم خود پرسپولیسی ها هم در حال رسیدن به این نتیجه هستند که این تیم بدون مهدی طارمی راحت تر به گل می رسد.

به این آمار توجه کنید؛ پرسپولیس بدون طارمی در ۵ بازی، ۸ گل زده و نکته جالب این جا است که ۷ گل از این 8 گل را مهاجمان این تیم یعنی گادوین منشا و علی علیپور به ثمررسانده‌اند. با این حساب دیگر کسی نمی‌تواند بگوید پرسپولیس برای گل زدن فقط محتاج به طارمی بود. جالب اینکه بعد از محرومیت طارمی، محسن مسلمان نیز دچار افت شدید شد تا جایی که برانکو او را از ترکیب اصلی تیمش حذف کرده است اما با این حال، روند گلزنی پرسپولیس به صورت طبیعی و بهتر از آن چه قبل از حضور این دو در ترکیب سرخپوشان بود، ادامه پیدا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها