jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۷۱۲۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مجموعه‌ آثار نقاشی، طراحی، حجم، چیدمان و ویدئوآرت کامبیز درم‌بخش در گالری ویستا به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایران‌آرت، نمایشگاه آثار کامبیز درم‌بخش با عنوان «سورپرایز» فردا، جمعه 5 آبان در گالری ویستا افتتاح می‌شود. درم‌بخش در مورد مجموعه جدید خود گفت: سورپرایز یعنی آن چیزی که آدم انتظارش را ندارد، من هم در مورد کارهایم چیزی نمی‌گویم چون قرار است برای بیننده سورپرایز باشد.

درم‌بخش افزود: 30 اثر با شیوه‌های گوناگون کار کردم و آثاری در زمینه ویدئوآرت، هپنینگ، مجسمه، چیدمان، نقاشی و طراحی را به نمایش می‌گذارم. همه این کارها جدید هستند. او در مورد رویکرد جدید آثارش اظهار کرد: چند سال پیش در گالری آریا نمایشگاهی با نام «بازی‌های ذهنی» داشتم که تا حدودی به همین روال آثار جدیدم بود. در آن مجموعه از قالب‌های همیشگی درآمده بودم و کارهایی با شیشه و قاب و... انجام دادم. اما آن آثار کوچک بودند در حالی که کارهای نمایشگاه جدید من بسیار بزرگ و پرکار هستند.

درم‌بخش ادامه داد: مخاطبان آثارم همیشه می‌گویند که در هر نمایشگاه من سورپرایز می‌شوند، این بار عنوان نمایشگاه را هم «سورپرایز» گذاشتم. ایده‌ها و سوژه‌هایی داشتم که بعضی از آنها به 40 سال پیش برمی‌گردد ولی ساختن آنها هزینه زیادی داشت و به فضای بزرگی هم نیاز بود. سرانجام توانستم با همکاری عده‌ای از دوستان این کار را انجام دهم. اما این تازه آغاز کار است و ادامه راه هزینه‌های زیادی دارد. این نمایشگاه تا 15 آبان در گالری ویستا میزبان هنردوستان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر