jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۷۰۸۴ ۰۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پس از برداشته شدن ممنوعیت استفاده از پوشش حجاب توسط فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا)، سرانجام پس از 40 سال غیبت در تورنمنت‌های بین‌المللی، دختران ایران مجوز حضور در یک تورنمنت بین‌المللی را دریافت کردند و تیم بسکتبال دختران زیر 16 سال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرد. بازیکن تیم بسکتبال دختران زیر 16 سال ایران در این باره به روزنامه «تایمز هند» گفت: از این‌که در اینجا هستیم خوشحالیم.

روژین طلاکوب، گارد راس تیم بسکتبال دختران زیر 16 سال ایران در مورد انتخاب محبوب‌ترین بسکتبالیست خود در رقابت‌های بسکتبال NBA گفت: لبران جیمز (ستاره تیم کلیولند)؛ چون او بانوان را تشویق می‌کند که بیایند و با حجاب بازی کنند. او به خاطر ما در این زمینه می‌جنگد.

فاطمه مرتضوی، دیگر بازیکن تیم هم با اشاره به برداشته شدن ممنوعیت استفاده از پوشش حجاب گفت: این تصمیم خوبی است که فیبا گرفت. پیش از این امیدوار بودیم روزی این اتفاق بیفتد و ما مجوز بازی با حجاب را بگیریم. حالا آن روز فرا رسید.

تیم بسکتبال دختران ایران با پیروزی 84 بر 76 مقابل سریلانکا، امروز در دیدار حذفی برابر مالدیو
به میدان می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر