jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۶۷۱۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

علی انصاریان معتقد است در دربی، تجربه و تمرکز مهم‌ترین حرف را می‌زند. این بازیکن که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، به ما گفت: «دربی، با همه بازی‌ها متفاوت است و نمی‌توان براحتی گفت کدام تیم با برد بیرون می‌آید، اما از آنجا که برانکو ایوانکوویچ با تجربه بیشتری راهی دربی می‌شود، تصور می‌کنم بتواند شفر را شکست بدهد. شفر باید اول با جو استقلال و جو دربی کنار بیاید و سپس به دنبال برد باشد، اما برانکو شرایطش بهتر است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر