jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۱۸۱   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز جذب وزارت علوم با بیان این‌که سالانه بین 2000 تا2500نفر به اعضای هیات علمی کشور اضافه می‌شوند، چگونگی اعتراض متقاضیان جذب به نتیجه بررسی پرونده‌ها را اعلام کرد.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا رضوان‌طلب ‌افزود: سالانه دو فراخوان جذب هیات علمی در بهمن‌ و شهریور‌ برگزار می‌شود. در هر فراخوان حدود 20 هزار نفر ثبت‌نام می‌کنند که در غربالگری‌هایی که انجام می‌شود، معمولا 50 درصد از آنها ریزش می‌کنند.

وی ادامه داد: در هر فراخوان، حدود 1300نفر جذب می‌شوند و در مجموع در سال حدود 2000 نفر به اعضای هیات‌علمی در کل کشور اضافه می‌شوند. به گفته رضوان‌طلب‌ حدود 80 هزار عضو هیات‌علمی در تمام دانشگاه‌های کشور در حال فعالیت هستند. رئیس مرکز جذب وزارت علوم درباره نحوه اعتراض اعضای هیات‌علمی به نتیجه بررسی پرونده‌ها، خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به اعتراضات، در ابتدا این پرونده توسط کارگروه‌ها در دانشگاه رسیدگی می‌شود که در صورت اعتراض فرد به نتیجه آن، دانشگاه مکلف است ترکیب کارگروه را تغییر دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر