jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۰۹۲   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دونالد ترامپ به اقدامات اخیر مسئولان لیگ فوتبال آمریکایی اعتراض کرد و حرکت آنها را بی‌احترامی به کشور دانست. در ماه گذشته اخبار زیادی در رابطه با درگیری‌های لفظی ترامپ با بازیکنان NFL منتشر شد.

برخی از این بازیکنان برای اعتراض به نژادپرستی در آمریکا به هنگام پخش سرود ملی زانو زدند. ترامپ به این حرکت اعتراض کرد و از مسئولان NFL خواست تا این بازیکنان را جریمه یا اخراج کنند. اما مسئولان NFL اعلام کردند هیچ کدام از بازیکنان این لیگ را به دلیل زانو زدن در زمان پخش سرود ملی جریمه نخواهند کرد. ترامپ در توییتر خود در اعتراض به بی‌تفاوتی مسئولان NFL نسبت به درخواست‌های خود نوشت.NFL تصمیم گرفت بازیکنان را مجبور به ایستادن نکند. این حرکت بی‌احترامی بزرگی به کشور است. اخیرا مسئولان NFL با بازیکنان جلساتی را برگزار کردند. این جلسات مفید ارزیابی شده است. با این حال به نظر می‌رسد هیچ اقدامی برای جلوگیری از زانو زدن بازیکنان هنگام پخش سرود ملی صورت نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر