jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۰۹۲   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دونالد ترامپ به اقدامات اخیر مسئولان لیگ فوتبال آمریکایی اعتراض کرد و حرکت آنها را بی‌احترامی به کشور دانست. در ماه گذشته اخبار زیادی در رابطه با درگیری‌های لفظی ترامپ با بازیکنان NFL منتشر شد.

برخی از این بازیکنان برای اعتراض به نژادپرستی در آمریکا به هنگام پخش سرود ملی زانو زدند. ترامپ به این حرکت اعتراض کرد و از مسئولان NFL خواست تا این بازیکنان را جریمه یا اخراج کنند. اما مسئولان NFL اعلام کردند هیچ کدام از بازیکنان این لیگ را به دلیل زانو زدن در زمان پخش سرود ملی جریمه نخواهند کرد. ترامپ در توییتر خود در اعتراض به بی‌تفاوتی مسئولان NFL نسبت به درخواست‌های خود نوشت.NFL تصمیم گرفت بازیکنان را مجبور به ایستادن نکند. این حرکت بی‌احترامی بزرگی به کشور است. اخیرا مسئولان NFL با بازیکنان جلساتی را برگزار کردند. این جلسات مفید ارزیابی شده است. با این حال به نظر می‌رسد هیچ اقدامی برای جلوگیری از زانو زدن بازیکنان هنگام پخش سرود ملی صورت نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر