jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۰۹۲   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

دونالد ترامپ به اقدامات اخیر مسئولان لیگ فوتبال آمریکایی اعتراض کرد و حرکت آنها را بی‌احترامی به کشور دانست. در ماه گذشته اخبار زیادی در رابطه با درگیری‌های لفظی ترامپ با بازیکنان NFL منتشر شد.

برخی از این بازیکنان برای اعتراض به نژادپرستی در آمریکا به هنگام پخش سرود ملی زانو زدند. ترامپ به این حرکت اعتراض کرد و از مسئولان NFL خواست تا این بازیکنان را جریمه یا اخراج کنند. اما مسئولان NFL اعلام کردند هیچ کدام از بازیکنان این لیگ را به دلیل زانو زدن در زمان پخش سرود ملی جریمه نخواهند کرد. ترامپ در توییتر خود در اعتراض به بی‌تفاوتی مسئولان NFL نسبت به درخواست‌های خود نوشت.NFL تصمیم گرفت بازیکنان را مجبور به ایستادن نکند. این حرکت بی‌احترامی بزرگی به کشور است. اخیرا مسئولان NFL با بازیکنان جلساتی را برگزار کردند. این جلسات مفید ارزیابی شده است. با این حال به نظر می‌رسد هیچ اقدامی برای جلوگیری از زانو زدن بازیکنان هنگام پخش سرود ملی صورت نگرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر