jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۲۹۸   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

زن جوان در جریان اسیدپاشی مردان نقابدار روی پیرزنی در غرب تهران بازداشت شد .

به گزارش جام‌جم، مرداد امسال زنی 73 ساله پس از خارج شدن از مطب پزشکی در غرب تهران هدف اسیدپاشی راکبان نقابدار یک موتورسیکلت قرار گرفت. اهالی متوجه ماجرا شدند و او را به بیمارستان منتقل کردند. بعداز این حادثه فرزندان او با حضوردر شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس محسن مدیرروستا، شکایت کردند.

با تحقیق ازدو فرزند قربانی اسیدپاشی معلوم شد آنها به مستاجر قبلی مادرشان که با وی اختلاف داشته واورا به مرگ وآتش زدن خانه اش تهدید کرده بود، مظنون هستند. مرد مستاجر برای تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شد. او در جریان تحقیقات گفته بود با شاکی و خانواده‌اش اختلاف‌هایی داشته اما اسیدپاش‌ها را اجیر نکرده است. ماموران اداره 16 پلیس آگاهی در حال تحقیق بودند که معلوم شد این مرد در حادثه اسیدپاشی نقشی نداشته است. در این مرحله، این فرضیه پلیسی که ممکن است، فردی آشنا آن دو اسیدپاش را اجیر کرده باشد، قوت گرفت و ماموران سپس به زنی که با پیرزن اختلاف داشت مشکوک شده و او را بازداشت کردند. متهم دیروز در تحقیقات منکر این اسیدپاشی شد. با وجود انکار این زن اما شواهدپرونده علیه اوست. وی با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دو اسیدپاش فراری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر