jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۸۴۰۵۴   ۲۵ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۲۶

شمار قربانیان آتش سوزی در جنگل های شمال شرقی پرتغال به ۳۰ تن افزایش یافت.

شمار قربانیان آتش سوزی پرتغال به ۳۰ تن رسید

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، آتش سوزی در جنگلی واقع در شمال شرق پرتغال منجر به کشته شدن دست کم ۳۰ نفر و زخمی شدن ۲۰ تن دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته شده است.

بر اساس این گزارش، به دلیل گسترش آتش به حدود ۲۰ نقطه دیگر در اطراف این جنگل، احتمال افزایش تلفات وجود دارد و هم اکنون حدود ۴ هزار آتش نشان نیز برای اطفاء حریق در محل حادثه حضور دارند.

متعاقب این حادثه همچنین «آنتو نیو کوستا» نخست وزیر پرتغال حالت فوق العاده در این کشور اعلام کرده است.

لازم به ذکر است که در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) سال جاری نیز طی آتش سوزی مرگبار در جنگل های شهر «لیسبون» این کشور، ۶۴ نفر کشته و بیش از ۲۵۰ نفر زخمی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر