jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۰۸۳۷۵۵   ۲۴ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۶:۱۵

سرلشکر جعفری در دیدار خانواده شهید همدانی:

سبک زندگی سردار همدانی بهترین الگو برای نسل جوان است

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: رفتارشناسی و سبک زندگی شهید همدانی و برخورداری از ویژگی‌هایی چون ایمان، اخلاص، ولایت مداری، بصیرت و استکبارستیزی و روحیه انقلابی و جهادی بهترین نسخه برای زندگی نسل جوان است.

سبک زندگی سردار همدانی بهترین الگو برای نسل جوان است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همزمان با ایام دومین سالگرد شهادت سردار شهید حسین همدانی با حضور در منزل این سردار والامقام سپاه اسلام با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و جبهه مقاومت، پیام عمیق مقام معظم رهبری به مناسبت شهادت سردار همدانی را ارائه کننده تصویری آموزنده از این مجاهد راه حق عنوان و تصریح کرد: توصیف شهید همدانی به عنوان سردار سرافراز و رزمنده قدیمی، صمیمی و پرتلاش که سراسر عمر با برکت خود را در دفاع از اسلام، اهل بیت و میهن اسلامی سپری کرد و در مسیر جهاد در راه خدا به شهادت رسید، برای تمامی انسانهای آزاده و مجاهدان فی سبیل الله درس آموز و الهام بخش است.

فرمانده کل سپاه دوران زندگی شهید همدانی را سراسر مجاهدت و تلاش در اعتلای نام اسلام و دفاع از انقلاب اسلامی قلمداد و گفت: فعالیتهای این شهید سربلند در دوران طاغوت و مبارزه با رژیم پهلوی، پیروزی انقلاب و نقش‌آفرینی در تشکیل سپاه همدان، حضور در جبهه های غرب و جنوب و مقابله با ضدانقلاب و متجاوزین در دوران دفاع مقدس و نقش آفرینی مؤثر در مقابله با فتنه و برقراری امنیت و آرامش پایتخت در سال 88 و نیز ایفای نقش تعیین کننده در یاری رساندن به جبهه مقاومت با راه اندازی بسیج مردمی در سوریه برگهایی از زندگی یک مؤمن انقلابی و خستگی ناپذیر است.

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: شهید همدانی از فرماندهان و مجاهد مردان شجاع، بصیر و ولایت مداری بود که همواره در دفاع مقدس با انگیزه الهی، فداکارانه ماموریت های خطیر را می پذیرفت و از هیچ تلاش و مجاهدتی برای حسن انجام آن دریغ نمی کرد.

وی در تبیین نقش و حضور شهید همدانی در سوریه و کمک به جبهه مقاومت و تاثیر شخصیت آن شهید عزیز بر رزمندگان مقاومت گفت: جاذبه‌های شخصیتی و ویژگی‌های برجسته اخلاقی سردار همدانی باعث شده بود کلام وی در میان شیعیان و اهل سنت سوریه نافذ و تأثیرگذار باشد.

جعفری الگوسازی منش فرماندهی شهید همدانی برای تربیت فرماندهان آینده سپاه را مفید و راهگشا دانست و تأکید کرد: رفتارشناسی و سبک زندگی شخصی، اجتماعی و سازمانی شهید همدانی و برخورداری از ویژگی‌های برجسته‌ای همچون ایمان، اخلاص، تعهد، اخلاق، ولایت مداری، بصیرت، استکبارستیزی و روحیه انقلابی و جهادی بهترین نسخه برای زندگی عزت‌مندانه امروز نسل جوان کشور است.

فرمانده کل سپاه فرزندان برومند سردار همدانی را سرمایه‌ بزرگی دانست که می‌توانند پرچم بصیرت، انقلابی گری، ولایتمداری و ادامه راه پدر بزرگوارشان را در بیت آن شهید و بلکه جامعه اسلامی برافراشته نگه دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

رشد جامعه از مسیر  رای  می‌گذرد

رشد جامعه از مسیر رای می‌گذرد

نظام جمهوری اسلامی از دو رکن اسلامیت و جمهوریت تشکیل‌شده و انتخابات نشان‌دهنده اعمال اراده مردم است بر همین اساس به هر میزانی که مردم حضور گسترده‌تری در انتخابات داشته باشند موجب افزایش قدرت و اقتدار ملی کشور خواهد شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر