jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۳۱۴۳ ۲۳ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مرد شیشه ای که با ربودن دختر هشت ساله قصد آزار و اذیت او را داشت، ناکام ماند.

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته دختر بچه‌ای هشت ساله برای بازی با دوستانش از خانه‌شان در یکی از محله‌های غرب تهران بیرون آمد و دیگر بازنگشت. زمانی که خانواده‌اش به خیابان رفتند، مشاهده کردند مردم در خیابان جمع شده و در حال کتک‌زدن مردی جوان هستند و صدای گریه و فریاد دخترشان می‌آید. مردی قصد ربودن دختربچه را داشت که همسایه‌ها متوجه ماجرا شده و دخترک را نجات داده بودند. آنها همان‌موقع به پلیس زنگ زدند و با آمدن ماموران مرد کودک‌ربا بازداشت شد.

متهم دیروز به شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات به بازپرس سهرابی گفت: من شیشه مصرف می‌کنم. با دیدن دختر هشت ساله در خیابان، وسوسه شده و تصمیم گرفتم او را ربوده و با انتقال به محل خلوتی مورد آزار و اذیت قرار دهم. دستش را گرفتم و به زور با خودم بردم. دخترک گریه می‌‌کرد. کشان‌کشان او را به مکان خلوتی می‌بردم که نقشه شیطانی‌ام را اجرا کنم. اما با داد و فریاد و گریه‌هایش چند رهگذر متوجه حضورمان شدند.

متهم برای ادامه تحقیقات و رازگشایی از دیگر جرایمش در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر