jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۸۲۹۵۲   ۲۲ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۶:۲۵

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه خاور حامل مخزن 6 هزار لیتری گازوئیل در اتوبان آزادگان خبر داد.

واژگونی خاور حامل گازوئیل در اتوبان آزادگان

به گزارش جام جم آنلاین؛ سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد واژگونی یک دستگاه خاور حامل گازوئیل اظهار کرد: ساعت 13:56 امروز(شنبه) در محور غرب به شرق اتوبان آزادگان، ابتدای لاین کندروی شهید رجائی، یک دستگاه خاور که مخزن گازوئیل 6 هزار لیتری را حمل می‌کرد، واژگون شد و در پی این حادثه، 2 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شد.

وی اضافه کرد: راننده خاور که دچار مصدومیت جزئی شده بود،‌ از داخل خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه بخشی از گازوئیل در سطح معبر ریخته شده بود گفت: با حضور نیروهای خدمات شهری و با استفاده از مقداری خاک محل از گازوئیل پاکسازی شد و خودرو نیز با استفاده از جرثقیل به حالت اولیه بازگشت. همچنین ترافیک در پی این اتفاق ترافیک نیمه‌سنگینی ایجاد شده بود که این مسئله هم برطرف شد.

ملکی ادامه داد: در حالت حاضر عملیات تقریبا به پایان رسیده و عوامل یا در حال بازگشت به ایستگاه های خود و یا ایمن‌سازی منطقه هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر