jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۸۲۸۵۵   ۲۲ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۱۴

در دیدار رئیس رسانه ملی و مسئولان وزارت اطلاع رسانی سوریه، دو طرف برای ساخت دو سریال مشترک به توافق رسیدند.

ساخت دو سریال مشترک بین ایران و سوریه

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، در دومین روز سفر آقای دکتر علی عسکری به سوریه، رسانه ملی و مرکز تولیدات رسانه ای و سینمایی سوریه، برای ساخت دو سریال مشترک به تفاهم رسیدند.

دکتر علی عسکری پس از نشست مشترک با مسئولان فرهنگی سوریه به خبرنگاران گفت: برای ساخت دو مجموعه تلویزیونی بزرگ به تفاهم رسیدیم و امیدواریم این سریال ها پس از تولید ، برای ملت دو کشور و مردم جهان پخش شود.

از مهمترین درخواست های طرف سوری در این دیدار، از رسانه ملی، کمک به ساخت سریال ها و برنامه های مشترک و تامین نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری رسانه ای این کشور بود.

دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دیروز برای دیدار و گفت و گو با مسئولان فرهنگی و رسانه ای سوریه وارد دمشق شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر