jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۲۱۰۸   ۲۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی که با آگهی فروش در یک سایت اینترنتی محصولات آرایشی، بهداشتی و موادغذایی فاسد را به مردم می‌فروخت، شناسایی و در مشهد بازداشت شد. متهم مدعی بود برای تهیه پول جهت پرداخت به طلبکارانش دست به این کار زده است.

به گزارش جام‌جم، هفته گذشته ماموران پلیس فتای استان خراسان رضوی هنگام رصد در فضای مجازی متوجه آگهی خرید و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی و موادغذایی مردی دریک سایت اینترنتی شدند. ماموران زمانی که این آگهی را مورد بررسی قرار دادند، متوجه شدند قیمت محصولات او بسیار پایین است و افرادی از او خرید کرده‌اند. ماموران به این آگهی مشکوک شده و احتمال دادند این محصولات فاسد باشد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی دراین‌باره آغاز شدتا این‌که چند روز پیش ماموران اطلاعاتی به‌دست آوردند که نشان می‌داد، اموالی که این فرد آگهی خرید و فروش آن را در سایت اینترنتی ثبت کرده است، تاریخ مصرف گذشته و فاسد است.

تحقیق دراین‌باره ادامه پیدا کرد تا این‌که هویت صاحب آگهی شناسایی و او دو روز پیش بازداشت شد.

متهم با انتقال به پلیس فتای استان خراسان‌رضوی بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من درزمینه خرید و فروش لوازم آرایشی، شوینده، بهداشتی و موادغذایی فعالیت داشتم و حتی انباری برای نگهداری این محصولات داشتم. سال گذشته به دلیل مشکلات مالی، چک‌هایم برگشت خورد و افرادی که با آنها معامله کرده بودم به اتهام کلاهبرداری از من شکایت کردند.

وی افزود: با شکایت طلبکاران روانه زندان شدم. با پرداخت بخشی از بدهی خود آزاد شدم. وقتی به انبار رفتم، متوجه فاسد شدن لوازم آرایشی شده و برای جبران این خسارت، فکری به ذهنم رسید. بنابراین برچسب تاریخ مصرف محصولات را تغییر داده و روی آن برچسب تاریخ مصرف‌های جدید چسباندم.

متهم ادامه داد: آگهی فروش محصولات را با قیمت پایین‌تر در یک سایت اینترنتی درج کردم. چون قیمت محصولاتی که برای فروش گذاشته بودم، پایین بود افراد بسیاری برای خرید با من تماس گرفتند و بخشی از محصولات فاسد را به جای محصولات سالم به آنها فروختم.

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان‌رضوی به جام‌جم گفت: با اعتراف این متهم، ماموران انباری را که او محصولات فاسد را برای فروش در آنجا دپو کرده بود، شناسایی و این مرکز پلمب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر